Kategorie
Autorizovaný partner
bostitch spit

Online platby
platby

Blog

Rady pro kutili, zajímavosti z oboru a představení nových výrobků. To vše a ještě mnoho dalšího najdete v článcích, které pro vás pravidelně chystáme. 

20.9.2018

Použití chemické ampule - patrony

Použití chemické ampule - patrony lze aplikovat pouze do plného materiálu, nejlépe do betonu, plné cihly či kamene. V případě, že je nutné použití chemické kotvy a prováděných spojů je malý počet, je z ekonomického hlediska výhodnější použít skleněné ampule například SPIT MAXIMA s chemickou maltou. Tyto ampule jsou určené například pro kotvení strojů, plotů, zábradlí, regálů a podobně. 

20.8.2018

Chemická kotva a návod k použití

Kotvení pomocí chemické malty (kotvy) používáme například pro upevnění strojů, technologií, roxorových tyčí, zábradlí, svodidel, sloupků, kotvení pozednic u střešních konstrukcí a podobně. Níže přinášíme podrobný návod k použití.

3.6.2017

Chemická kotva a kotvení chemickou maltou

V dnešní době je nabídka techniky pro připevnění různých materiálů velmi pestrá. V každém obchodu naleznete spoustu hmoždinek nebo ocelových kotev. Málokdo ale sáhne po chemické kotvě (maltě), jelikož tento materiál prozatím nevstoupil do podvědomí běžných uživatelů tak, jako mechanické kotvy a hmoždinky.

2.6.2014

Stavba dřevostavby - 3. díl: vnitřní stěny, izolace a spojování dřeva

V závěrečném díle o nářadí a materiálech pro montáž dřevostavby si povíme o finálních úpravách, jako jsou vnitřní steny, vnější izolace a další spojování dřeva. Navážeme tak na předchozí práce, jako byla montáž konstrukce, kotvení deskových materiálů a střecha.

2.6.2014

Stavba dřevostavby - 2. díl: střecha svépomocí

V našem seriálu o nářadí a spojovacích materiálech pro montáž dřevostaveb budeme pokračovat a navážeme tak na minulý článek Spojování trámků do konstrukce a kotvení deskových materiálů. Dnes přijde na řadu velké téma: Střecha svépomocí.

2.6.2014

Stavba dřevostavby - 1. díl: konstrukce a deskové materiály

Připravili jsme pro vás seriál o nářadí a materiálech pro stavbu dřevostaveb. Postupně si zde ukážeme, jaké pomůcky nám usnadní montáž dřevostavby, od základní konstrukce (spojování trámků), přes kotvení deskových materiálů až po střechu, vnitřní stěny až po vnější izolaci.

1
4