Kategorie
Autorizovaný partner
bostitch spit

Online platby
platby

Naše firma TOP NÁŘADÍ s.r.o.

Naše firma TOP nářadí s.r.o., se zabývá především dodávkami spojovací techniky pro dřevo, beton ocel. Hlavními produkty jsou hřebíkovačky, sponkovačky a k tomu veškerý spojovací materiál pro spojování dřeva a přistřelování prvků k betonu nebo oceli. Za dobu fungování od roku 2007 jsme se vypracovali mezi významné dodavatele hřebíkovaček, sponkovaček, páskovaných hřebíků a sponek v České republice. Našim zákazníkům dodáváme nářadí a spojovací materiál předních značek Paslode, Spit, Haubold, Bostitch, Prebena, Hašpl, ERGO, DeWALT a dalších. 

Díky naším dlouholetým zkušenostem v oblasti hřebíkovaček a sponkovaček pro spojování dřevěných dílců a nářadí pro přistřelování prvků k betonu a k oceli jsme schopni našemu zákazníkovi nabídnout jistotu, že u nás kupuje takový nástroj, který vyřeší jeho technologické aplikace. Dovoluji si tvrdit, že v tomto oboru patříme do úzké špičky v ČR. Zboží které objednáte v našem internetovém obchodě www.topnaradi.eu  vám doručíme ve spolupráci s přepravními společnostmi kamkoliv v České republice a také na Slovensko.

Historické mezníky

Rok 2007
Prodejnu s nářadím a spojovacím materiálem jsme otevřeli v roce 2007 v Týništi nad Orlicí jako fyzická osoba Martin Nejman a Jana Nejmanová. Pro výběr sortimentu zboží bylo využito zkušeností z předchozích let, kdy jsem se pohyboval v oblasti prodeje kotevní techniky a nářadí pro spojování dřeva a připojování stavebních prvků pomocí vstřelovacích přístrojů k betonu a oceli. Našimi zákazníky se stali především firmy zabývajícími se montáží střech, výrobci dřevodomů, výrobci palet a beden. Dále firmy zabývající se montáží ocelových konstrukcí, a další obory, které provádějí instalace elektro, vody, vzduchotechniky, sádrokartonových konstrukcí, atd...., kde se připevňují prvky k betonu a oceli.

Rok 2010
V roce 2010 jsme spustili náš první internetový obchod zaměřený na nářadí pro spojování dřeva. V našem prvním spuštěném e-shopu byly nabídky plynových a pneumatických hřebíkovaček a sponkovaček. Jelikož práce přibývalo přijali jsme našeho prvního kolegu pro balení a přípravu zboží k odeslání zákazníkům.

Rok 2013
Z našeho pohledu významné období. V tomto roce nastala nejdůležitější akce a to přesun firmy do větších a moderních prostorů. Zůstali jsme věrni Týništi nad Orlicí. Rozšířili jsme sortiment nářadí o další značky. Ale hlavním důvodem bylo zvětšení skladových prostor, abychom mohli naskladnit a mít ihned k dispozici zboží pro naše zákazníky objednávající přes e-shop.

V roce 2013 jsme pro naše zákazníky také spustili nový, již profesionální e-shop. Naše úsilí o zvyšování úrovně bylo odměněno nárůstem dalších spokojených zákazníků.

Rok 2014
Na počátku roku 2014 se firma z OSVČ přetransformovala do TOP NÁŘADÍ s.r.o. Do nově otevřené prodejny jsme přijali nového člena našeho týmu. Nadále se snažíme zlepšovat naši práci pro spokojenost stálých i nových zákazníků.

Rok 2017
V tomto roce si připomínáme již 10 let fungování. Díky práci v uplynulém období jsme si vydobili přední postavení v prodeji nářadí pro spojování (nastřelování) dřeva. Naši zákazníci pocházejí z celé České republiky a mnoho jich máme i na Slovensku.

Rok 2020
Naše firma - to už není jenom já a manželka, ale máme okolo sebe kolektiv lidí, kteří se s maximálním úsilím věnují VÁM, našim zákazníkům. 


 

Naši zákazníci

V současné době je náš sortiment zaměřen na zákazníky jako jsou například:

Výrobci dřevostaveb, střešních konstrukcí, dřevěných palet a obalů a truhlářské provozy, kterým nabízíme:

 • Pneumatické, plynové a akumulátorové hřebíkovačky, sponkovačky
 • Páskované hřebíky, spony, vruty
 • Tesařské kování 
 • Konstrukční vruty a spojovací materiál pro dřevěné konstrukce
 • Kotevní techniku
 • Elektrické a akumulátorové stroje pro opracování dřeva

Firmy montující instalace elektrorozvodů, klimatizací, vzduchotechniky apod., kterým nabízíme:

 • Nábojkové a plynové vstřelovací přístroje
 • Ruční montážní nářadí
 • Kotevní techniku
 • Vrtáky, sekáče, brusivo
 • Stroje pro řezání diamantovými nástroji
 • Vodováhy
 • Lasery
 • Měřidla

 

Doporučujeme

www.myslivci-mezirici.webnode.cz 

1