Kategorie
Autorizovaný partner
bostitch spit

Online platby
platby

Naše firma TOP NÁŘADÍ s.r.o.

Naše firma se za dobu fungování vypracovala mezi největší dodavatele hřebíkovaček, sponkovaček, páskovaných hřebíků a sponek v České republice. Dodáváme nářadí a spojovací materiál předních světových značek Paslode, Spit, Haubold, Bostitch, Prebena, Hašpl. Našim zákazníkům můžeme nabídnou předvedení a vyzkoušení nářadí pro nastřelování.

Náš zákazník musí mít jistotu, že kupuje vhodný stroj, pro vyřešení jeho technologické aplikace. Spolupracujeme i s dalšími prodejci, kterým jsme schopni nabídnout zajímavé obchodní podmínky pro další prodej nářadí zmíněných značek. Zboží v České republice a na Slovensko vám doručíme pomocí přepravních služeb.

Historické mezníky

Rok 2007
Prodejnu s nářadím jsme otevřeli v roce 2007 v Týništi nad Orlicí jako fyzická osoba Martin Nejman a Jana Nejmanová. Pro výběr sortimentu zboží bylo využito zkušeností z předchozích let, kdy jsem se pohyboval v oblasti prodeje kotevní techniky a nářadí pro spojování dřeva a připojování stavebních prvků pomocí vstřelovacích přístrojů k betonu a oceli.

Našimi zákazníky byli a jsou především firmy zabývajícími se montáží střech, výrobci dřevodomů, výrobci palet a beden. Dále firmy zabývající se montáží ocelových konstrukcí, a další obory, které provádějí instalace elektro, vody, vzduchotechniky, sádrokartonových konstrukcí, atd...., kde se připevňují prvky k betonu a oceli.

Rok 2010
V roce 2010 jsme spustili náš první internetový obchod zaměřený na nářadí pro spojování dřeva. V e-shopu byly nabídky plynových a pneumatických hřebíkovaček a sponkovaček. Jelikož práce přibývalo přijali jsme našeho prvního zaměstnance pro balení a přípravu zboží k odeslání zákazníkům.

Rok 2013
Z našeho pohledu významné období. V tomto roce nastala nejdůležitější akce a to přesun firmy do větších a moderních prostorů. Zůstali jsme věrni Týništi nad Orlicí. Rozšířili jsme sortiment nářadí o další značky. Ale hlavním důvodem bylo zvětšení skladových prostor, abychom mohli naskladnit a mít ihned k dispozici zboží pro naše zákazníky objednávající přes e-shop.

V roce 2013 jsme pro naše zákazníky také spustili nový, již profesionální e-shop. Naše úsilí o zvyšování úrovně bylo odměněno nárůstem dalších spokojených zákazníků.

Rok 2014
Na počátku roku 2014 se firma z OSVČ přetransformovala do TOP NÁŘADÍ s.r.o. Do nově otevřené prodejny jsme přijali nového člena našeho týmu. Nadále se snažíme zlepšovat naši práci pro spokojenost stálých i nových zákazníků.

Rok 2019
V tomto roce si připomínáme již 10 let fungování. Za uplynulé období jsme si vydobili přední postavení v prodeji nářadí pro spojování (nastřelování) dřeva. Naši zákazníci pocházejí z celé České republiky a mnoho jich máme i na Slovensku. Naše firma - to už není jenom já a manželka, ale máme okolo sebe kolektiv lidí, kteří se s maximálním úsilím věnují VÁM, našim zákazníkům. 
 

Naši zákazníci

V současné době je náš sortiment zaměřen na zákazníky jako jsou například:

Výrobci dřevostaveb, střešních konstrukcí, dřevěných palet a obalů a truhlářské provozy, kterým nabízíme:

 • Pneumatické a plynové hřebíkovačky, sponkovačky
 • Páskované hřebíky, spony, vruty
 • Tesařské kování a stroje
 • Speciální vruty a spojovací materiál pro dřevěné konstrukce
 • Kotevní techniku
 • Elektrické a akumulátorové nářadí pro opracování dřeva

Firmy montující instalace elektrorozvodů, klimatizací, vzduchotechniky apod., kterým nabízíme:

 • Nábojkové a plynové vstřelovací přístroje
 • Ruční montážní nářadí
 • Kotevní techniku
 • Vrtáky, sekáče, brusivo
 • Stroje pro řezání diamantovými nástroji
 • Vodováhy
 • Lasery
 • Měřidla

 

Doporučujeme

www.realizace-zahrad-spicka.cz  
www.myslivci-mezirici.webnode.cz 

1