Kategorie
Autorizovaný partner
bostitch spit

Online platby
platby

Značky

Jakým značkám důvěřujeme? Po mnohaletých zkušenostech spoléháme na tyto ověřené značky, které našim zákazníkům dlouho a kvalitně pomáhají v různých stavebních oborech.

paslode

Paslode

V roce 1964 byla ve Vernon Hills v USA představena světově první pneumatická hřebíkovačka, která znamenala převrat ve výstavbě dřevostaveb. Nové domy byly stavěny rychleji, efektivněji a hlavně snížili únavu pracovníků.

 

Paslode je mezinárodně uznávaná značka v oblasti spojování dřeva a hlavním lídrem v oblasti vývoje a výroby plynových hřebíkovaček IMPULSE. S rozšířením staveb na bázi dřevěných konstrukcí na starém kontinentu je tato značka také nabízena v Evropě. Paslode určuje již 25 let směr ve vývoji plynových hřebíkovaček. Vyrábí nové a stále efektivnější nástroje pro široké uplatnění při spojování dřeva. Od roku 1986 jsou hřebíkovačky Paslode IMPULSE nejvyšším standardem pro všechny tesaře a pokrývače.

spit

Spit

Založeno v roce 1951 v jihovýchodní Francii. Systém výrobků pro stavebnictví zahrnuje prachové nastřelování do betonu a oceli, plynové nastřelování do betonu a oceli, plastové hmoždinky, ocelové kotvy a chemické kotvy.

 

SPIT zajišťuje kompletní řešení pro libovolnou aplikaci na stavbě. Od roku 1986 člen průmyslové skupiny ITW. SPIT nabízí nejvyšší úroveň kvality výrobků již přes 60 let. Posláním firmy je vymyslet a vyrobit řešení, která přinášejí profesionálům reálnou hodnotu, úsporu času, bezpečnost a pohodlí.

bostitch

Bostitch

Thomas Briggs založil v roce 1896 svou společnost Boston Wire Stitcher Company. První drátošičku představil v roce 1903 a v roce 1914 sestrojil stolní sponkovačku. Převratnou novinkou byly sponky slepené v pásku, které jsou od té doby průmyslovým standardem pro všechny výrobce.

 

V roce 1948 se společnost přejmenovala na BOSTITCH. Bubnovou hřebíkovačku pro hřebíky ve svitku na drátku nabídla firma Bostitch poprvé v roce 1965 a postupem času přinášela na trh další a další modely hřebíkovaček sponkovaček až k těm současným. V rámci akvizic přešla společnost Bostitch pod společnost Stanley. Tím se zařadila mezi další světové značky nářadí, které známe i v Čechách (STANLEY, DeWALT, Black&Decker,…).

haubold

Haubold

Německá značka nářadí Haubold patří v Evropě k pojmu. V oblasti nastřelování hřebíků a spon patří ke špičce.  Hřebíkovačky a sponkovačky Haubold  jsou určeny pro široké využití jak v čalounictví, tak výrobě nábytku a truhlářství.

 

Nářadí a spojovací materiál této značky nakupovali zákazníci v ČR u společnosti Air Hammer v Neratovicích, kde měla společnost vybudován výrobní a skladový areál. V roce 2014 se tato značka stala akvizicí nadnárodní společnosti ITW. Značka Haubold má výjimečně konstruované a vysoce spolehlivé sponkovačky pro výrobce dřevostaveb. Sponkovací automaty Haubold se řadí svou produktivitou a spolehlivostí mezi nejlepší produkty ve své kategorii na světě a těží tak z mnohaleté tradice a zkušenosti týmu Haubold.   

haspl

Hašpl

Firma Hašpl, byla založena v roce 1991 jako rodinná malovýroba s kapacitou okolo 150 tun hřebíků ročně. Nárůst poptávky a s tím i potřeba rozšíření sortimentu a nákup nových technologií vedly v roce 1993 k přesunu firmy do větších pronajatých prostorů v Hronově a posléze do vlastního areálu ve Velkém Poříčí v roce 1999.

 

V roce 2003 byl zahájen druhý výrobní provoz v Hronově. Od 1. 1. 2005 došlo ke změně právní formy společnosti z původní fyzické osoby Václav Hašpl na akciovou společnost Hašpl a.s. Hlavní důraz je kladen na maximální efektivnost výroby, modernizaci strojního zařízení a zlepšování přístupu k zákazníkům.

Firma Hašpl postupně rozšiřuje svůj sortiment, a proto je schopna svým zákazníkům nabídnout kromě tradičních stavebních hřebíků a páskovaných hřebíků také i široký sortiment konstrukčních vrutů, tesařského kování, kotevní techniky, šroubů, závitových tyčí a mnoho dalšího. V současné době má tým HAŠPL a.s. více jak 200 zaměstnanců a výrobní kapacitu 22 000 tun hřebíků ročně. Firma Hašpl oslavila v roce 2016 již 25 let své existence.

ergo

ERGO Staples

Přes České zastoupení této firmy dodáváme našim zákazníkům páskované sponky. Svoji lehkou sponku si u nás najde jak čalouník, tak i výrobce dřevostaveb, který používá těžké sponky.

 

Firma ERGO byla založena v roce 1973 v Chorvatsku a od té doby si vydobyla pověst jako jeden z předních evropských výrobců a vývozců kvalitních sponek. ERGO vyrábí všechny druhy drátěných páskovaných spon tak, aby byly kompatibilní do široké škály pneumatických, elektrických a ručních sponkovaček různých značek. ERGO má za cíl posilovat vývoj a výrobu, aby bylo vždy překročeno očekávání spotřebitelů.

prebena

PREBENA

PREBENA je společnost s celosvětovou působností v oblasti upevňovací techniky založena 1960 panem Wilfriedem Bornemannem v Schottenu v Německu. PREBENA výrobky se prodávají ve více než 60 zemích s výrobními závody v Německu (Schottenu a Leipzigu), Polsku, Rusku, Thajsku, Tchaj-wanu, USA a Číně.

 

Dalších přes 30 distribuční center PREBENA zajišťuje prodej a servis po celém světě. Prodejní program dnes zahrnuje kompletní sortiment pneumatických hřebíkovaček, sponkovaček, kompresorů a více než 3.500 různých druhů spojovacího materiálu, tedy od délky 3 až 160 mm. Na základě 50letých zkušeností garantuje PREBENA vysokou kvalitu a účinnost produktů společně s vysoce kvalitním servisem.

PREBENA má od samého začátku vyvinuty vlastní výrobní závody a stroje na výrobu svých produktů. Tato technologie je považována za jednu z předních ve svém oboru k výrobě sponek. Výrobní technologie PREBENA je považována za jednu z vrcholných technologií na celém světě.

1